Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Вогнегасники вуглекислотні,вогнегасники порошкові.Шафи пожежні і люки ревізії
Графік роботи:

Будні: 09:00–17:00

Вихідні: Субота, Неділя

ognetushiteli@ukr.net

0
Мій кошик

Купити Вогнегасники вуглекислотні в Києві

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Вогнегасники вуглекислотніВуглекислотні вогнегасники

Знаєте, що таке вогнегасники вуглекислотні? Тоді ця стаття для Вас !!!

Вогнегасники вуглекислотні - первинний засіб пожежогасіння, в якому вогнегасним елементом є вуглекислота, особливість вуглекислоти - після застосування не залишають слідів після прикладу. Вогнегасники вуглекислотні ефективні при гасінні серверних, щитових, музеїв (щоб не пошкодити експонати) офісів і багато інших об'єктів де потрібно зберегти цінне обладнання або предмети, саме з цього вогнегасники вуглекислотні відрізняються від інших вогнегасників. Розгляньмо особливості вуглекислотних вогнегасників, вогнегасники вуглекислотні при гасінні охолоджують зону пожежі.Вогнегасники вуглекислотні можна використовувати багато разів на протязі 10 років - це тривалість їхньої експлуатації

Важливий момент!!! Вогнегасники вуглекислотні мало ефективні при тушінні металів: алюмінію, магнію, калію.

Де використовувати вогнегасники вуглекислотні?

Вогнегасники вуглекислотні використовують на промислових підприємствах, хімічних лабораторіях, виробництвах. Вогнегасники вуглекислотні використовують при гасінні щитових і приладів, які під напругою. Також вогнегасники вуглекислотні проміняють у побуті, як правило, це вогнегасники невеликих розмірів  ВВК -1,4(ОУ -2); ВВК -2(ОУ-3); ВВК - 3,5(ОУ - 5).

Що собою представляють вогнегасники вуглекислотні?

Вогнегасники вуглекислотні являють собою сталевий балон, в якому під тиском міститься вуглекислота, яка і є вогнегасним елементом даного виду вогнегасників. У корпус вогнегасника (балон) занурена сифонна трубка, яка кріпиться до запірно-пускового пристрою, ревізійна пломба, розтруб, кріплення, і запобіжна чека.

Як відбувається процес гасіння?

Вуглекислота витісняється з корпусу вогнегасника під власним тиском. При натисканні на запірно-пусковий пристрій відбувається процес виходу двоокису кисню в розтрубній трубці, при цьому вуглекислота генерується зі зрідженого стану в снігоподібний. Саме такий стан забезпечує охолодження в зоні пожежі.

Як правильно використовуватися вогнегасниками вуглекислотними?

Ви повинні розуміти що вогнегасники вуглекислотні, це первинні засоби пожежогасіння, без яких на ранніх стадіях пожежі не обійтися в сучасному світі. При виникненні пожежі Вам необхідно взяти вуглекислотний вогнегасник, зняти з нього ревізійну пломбу, витягнути запобіжну чеку, далі направляємо розтруб вогнегасника на осередок горіння і натискаємо на запірно-пусковий пристрій.

При роботі з вогнегасниками вуглекислотними дотримуйтесь правил безпеки від цього залежить ваше життя!!!

Як безпечно експлуатувати вогнегасники вуглекислотні?

Зберігати потрібно вогнегасники вуглекислотні при температурі від -40 ° C до + 50 ° C. Не можна зберігати вогнегасник під прямими сонячними променями або біля приладів під температурою, тому як при температурі понад + 50 ° С може спрацювати спускний клапан і стравити вуглекислоту, таким чином привести вогнегасник в неробочий стан. Також при тушінні вогнегасником вуглекислотним зберігайте дистанцію, від расзтруба до пожежі мінімум - 1 метр. При гасінні вогнегасниками вуглекислотними в закритих приміщеннях після процесу гасіння, добре провітрюйте кімнати, щоб уникнути потрапляння вуглекислоти в дихальні шляхи.

Важливо !!! При використанні вогнегасників вуглекислотних ніколи не беріться за розтруб вогнегасника, так як Ви можете поморозити шкіру на руках і таким чином травмувати себе.

Підбираємо для купівлі вогнегасники вуглекислотні, як правильно підібрати вогнегасник?

Щоб правильно підібрати вогнегасники вуглекислотні, потрібно знати характеристики об'єкта на якому Перший фактор - це площа, розміщення, і характер можливої пожежі, це все визначається спеціалістами по пожежній безпеці. Під вище описані характеристики підбирають масу заряду вогнегасників, а також відстань подачі вуглекислоти.

При яких умовах не можна використовувати вогнегасники вуглекислотні?

Якщо ви побачили на корпусі вогнегасника механічні пошкодження, то такий вогнегасник забороняється використовувати. Так само не використовуйте вогнегасники вуглекислотні по виходу терміну експлуатації, це 10 років. Також ніколи не застосовуйте вогнегасники вуглекислотні якщо на людині загорівся одяг, чому ?, Та тому що температура вуглекислоти становить -70 ° С і людина крім опіків може отримати глибоке обмороження. Вогнегасники вуглекислотні, яким вийшов термін експлуатації підлягають списанню і подальшій утилізації. При утилізації вогнегасників вуглекислотних знімається з вогнегасника всі деталі, і в корпусі вогнегасника просвердлюють отвір, і знімають головку. Таким чином, вогнегасник вуглекислотний стає не придатним до експлуатації.

Де купити вогнегасники вуглекислотні в Україні?

Купити вогнегасники вуглекислотні в Києві та з доставкою по Україні ви можете в компанії Пожежне Обладнання телефони: (044) 222-64-19; 067-121-03-96

Вгору