Кількість
|
Вартість
|
||
|
Вогнегасники порошкові – що це і як ним користуватися?
Вогнегасники порошкові – первинний засіб пожежогасіння, які застосовуються при гасінні вогнищ загоряння. Використовуються для усунення полум'я і зменшення площі загоряння.
Вогнегасники порошкові - прості в експлуатації і доступні за ціною, що підвищує їх ефект в запобіганні поширення загоряння.
Як влаштовані вогнегасники порошкові?
Вогнегасники порошкові мають корпус, в якому генерується газ, а також джерело газу. Корпус заповнений тушащим порошком. Склад гасячого порошку складається з бікарбонатів і карбонатів калію, хлоридів магнію і калію. Приводяться в дію вогнегасники порошкові відкриттям запірно-пускового пристрою. Запірно-пусковий пристрій створює потрібний тиск в корпусі вогнегасника, і з допомогою газу витісняється порошок в розсікач і сопло.
Тушащий реагент - порошок гасить пожежу шляхом хімічної реакції. Використовують вогнегасники порошкові не тільки для гасіння полум'я, але і для усунення вогнища загоряння.
Характеристики порошкових вогнегасників
- Вогнегасники порошкові використовують для гасіння пожеж від класу А до класу С.
- Вогнегасниками порошковими можна гасити електроприлади і електроустановки під високою напругою до 1000 В.
- Вогнегасники порошкові можна використовувати при гасінні лужних матеріалів і у випадках бескислородного горіння.
- Термін придатності вогнегасників порошкових становить 10 років включно з місяця і дати виробництва.
- Використовують вогнегасники порошкові відразу після виявлення спалаху.
- Гасити пожежу вогнегасником можна паралельно з проведенням евакуації.
- Крім переносних вогнегасників порошкових також застосовують пересувні, які мають великі габарити і більш ефективні при гасінні великих площ.
- Довжина струменя порошку в таких вогнегасника ОП-50(ВП-50) і ВП-100(ВП-100) досягає чотирьох і більше метрів.
Вогнегасники порошкові всі без винятку підлягають повторній перезарядки і технічного обслуговування, яку ми також надаємо й маємо на ці види робіт ліцензію, яка дає нам право здійснювати послуги з перезарядки і технічного обслуговування вогнегасників порошкових.
Застосування вогнегасників порошкових
Вогнегасники порошкові застосовують для гасіння пожеж офісних приміщеннях, лікарнях, торгових центрах, на складах, виробничих і промислових приміщеннях. Перед покупкою порошкових вогнегасників для офісу, варто врахувати факт, псування майна – папери, електронно-обчислювальної техніки, і т. д.
Переваги вогнегасників порошкових
-
Універсальні при застосуванні;
- Низька ціна в порівнянні з іншими видами вогнегасників;
- Наявність моделей компактних розмірів;
Як користуватися вогнегасниками порошковими ?
Вогнегасники порошкові прості в користуванні, що потрібно зробити для того, щоб привести вогнегасник порошковий у робочий стан?
- Зірвати ревізійну пломбу;
- Витягнути чеку-запобіжник з запірно-пускового пристрою;
- Направити шланг на об'єкт або предмет займання;
- Натиснути на верхню частину ручки запірно-пускового пристрою;
Важливо!!! Тримати вогнегасники порошкові потрібно у вертикальному положенні. Перевертати їх категорично заборонене!!!;
При натисканні на запірно - пусковий пристрій порошкового вогнегасника потрібно наводити шланг вогнегасника в осередок пожежі, починати гасити з підстави загоряння і переміщатися по мірі гасіння полум'я.
Як правильно підібрати вогнегасники порошкові?
При виборі вогнегасників порошкових потрібно знати площу приміщень або територій яку Ви хочете обладнати, виходячи з даних площі і класу приміщень можна підібрати вогнегасники порошкові, які кожна модель також розрахована на певну площу.
Ключовими параметрами при виборі моделі порошкових вогнегасників є тип і клас об'єкта, для якого він купується.
Визначити який вогнегасник підійде саме вам, ви можете, проконсультувавшись з фахівцями нашого підприємства. Ми допоможемо Вам підібрати вогнегасники порошкові по класу потенційного пожежі і по площі.
Необхідно знати про вогнегасники порошкові!!!
При гасінні матеріалів, предметів... які тліють, але не горять -целюлоза, папір, тканина, деревина, - порошок тільки збиває полум'я, але не припиняє процес тління. Гасити такі матеріали потрібно паралельно з водою або піною.
Якщо виникла необхідність у гасінні пролитої рідини, потрібно бути вкрай обережним і не заступати за межу розлитої плями. Якщо порошком гаситься витікає з отвору рідина, спрямовувати струмінь порошку слід від отвору вздовж потоку стікаючої рідини.
Також хочемо Вас попередити що гасити електроустановки, щитові, трансформатори високовольтні з відстані менше двох метрів не можна!!!
Купити вогнегасники порошкові в Києві і по всій Україні Ви можете у нас, при цьому отримати професійну консультацію, чудову ціну на товар, і заряд позитивного настрою 😊!!!
Переносні вогнегасники порошкові