Кількість
|
Вартість
|
||
|
Кріплення для вогнегасника ВП-6(ОП-6)
Кріплення для вогнегасника ВП-6(ОП-6), допомагає розташовувати його строго вертикально. Цього вимагають нормативні документи. Однак виробництво вогнегасників і кріплень для них здійснюється в різних модифікаціях і це потрібно враховувати.Але як правильно вибирати такий товар? Для цього необхідно дізнатися, як можна більше про сам обладнанні, а також способи його установки і експлуатації.
Кріплення для вогнегасників ВП-6(ОП-6) - де і навіщо застосовуються?
Вогнегасники, згідно з чинними правилами, повинні встановлюватися в певному місці. Але через те, що для балонів, наприклад, обов'язковою умовою є розміщення їх у вертикальному положенні, то потрібні спеціальні кріплення.
Кріплення для вогнегасника ВП-6(ОП-6) дозволяє кріпити вогнегасник не стіни, розміщувати його в шафі пожежному для вогнегасника або встановлювати в відведеної для цього частини приміщення.Зазвичай метод зберігання обладнання вибирається залежно від його габаритів.Оскільки виробництво вогнегасників дозволяє вибирати необхідну модель, то і пристосування для них повинні відрізнятися.
Кріплення для вогнегасника ВП-6(ОП-6) застосовується не тільки в офісних та інших приміщеннях, а й у транспортних засобах.Кріплення для вогнегасника ОП-6 (ВП-6) обладнане замками, які легко відкриваються. Вони закріплюють корпус вогнегасника на стіні й підбираються відповідно до розмірів обладнання.
Вибір місця для вогнегасника ВП-6(ОП-6)
Вогнегасник ВП-6(ОП-6) повинен бути розташований в зоні зі зручним доступом в безпосередній близькості від можливого джерела загоряння.
Кріплення для вогнегасника ВП-6(ОП-6) розміщують у вертикальному положенні за допомогою кріплення на стіні будівлі або в шафі з легко дверцятами (з прозорого матеріалу або зі спеціальним маркуванням на поверхні).В автотранспортних засобах, якщо немає заборони в інструкції по експлуатації до конкретної моделі, можна зберігати вогнегасники в похилому або горизонтальному положенні.
При установці протипожежного інструменту всередині приміщення необхідно враховувати наступні рекомендації:
🧯 Вогнегасник ВП-6(ОП-6) не повинно знаходитися поряд з опалювальними приладами;при розміщенні на стіні максимальна відстань від підлоги до дна балона - 1,5 метра (маса до 15 кг);
🧯 Вогнегасник ВП-6(ОП-6) не повинен заважати евакуації, руху або повного відкриття дверей;
🧯 Розміщуючи вогнегасник ВП-6(ОП-6) з зовнішньої сторони будівлі або в інших особливих умовах, слід обладнати надійний навіс або міцна шафа з маркуванням на дверцятах;
🧯 Категорично неприпустимо попадання прямих сонячних променів на обладнання;
🧯 Вогнегасник повинен бути захищений від вібрацій, високої вологості, впливу агресивних середовищ і т. д.;
🧯 Відстань від вогнегасника до можливого осередку займання не повинно перевищувати 20 метрів (для громадських будівель) та 40 метрів (для складських і виробничих приміщень);
🧯 При установці вогнегасників масою понад 15 кг відстань від підлоги до дна приладу не повинно перевищувати 1 м.
Такі моделі можуть розміщуватися на підлозі, але з обов'язковим пристроєм фіксують кріплень, що попереджають можливе падіння.У приміщеннях, що мають кілька розділених пожежонебезпечних ділянок, необхідно розміщувати більше одного пристрою (по числу зон).